Alton Towers
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Geopend | 2002-03-24 |
| Duur | 1 minuten, 40 seconden |
| Maximum hoogte | 20m |
| Maximum snelheid | 75km/h |
| Maximum G-kracht | 3.5G |
| Aantal inversies | 2 |
| Aantal treinen | 3 |
| Personen per trein | 28 |
| Gemiddelde capaciteit per uur | 900 |
| Kosten | Β£12,000,000 |
| Type attractie | Flying Coaster |
| Fabrikant | Bolliger & Mabillard |
| Lengte | 840m |
| Vereiste minimum lengte | 1.4m |
| On ride foto beschikbaar | Nee |
| CoΓΆrdinaten (OSM) | 52.9859, -1.88256 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| mrt | 54 | 86 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 47 | 68 |
| vr | 46 | 74 |
| za | 65 | 108 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 21 maart 2026 | 140 |
| 29 maart 2025 | 120 |
| 29 maart 2025 | 120 |
| 22 maart 2025 | 120 |
| 22 maart 2025 | 120 |
| 14 maart 2026 | 110 |
| 28 maart 2026 | 90 |
| 22 maart 2026 | 90 |
| 21 maart 2025 | 90 |
| 21 maart 2025 | 90 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 31 | 41 |
| 11 | 48 | 58 |
| 12 | 73 | 79 |
| 13 | 71 | 76 |
| 14 | 60 | 68 |
| 15 | 62 | 67 |
| 16 | 62 | 66 |
| 17 | 52 | 57 |
| 18 | 40 | 43 |
| 19 | 31 | 35 |