Alton Towers
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Geopend | 2010-03-20 |
| Duur | 1 minuten, 40 seconden |
| Maximum hoogte | 20m |
| Maximum snelheid | 68km/h |
| Maximum G-kracht | 3.2G |
| Gemiddelde capaciteit per uur | 1400 |
| Kosten | Β£15,000,000 |
| Type attractie | Family Drop Coaster |
| Fabrikant | Intamin |
| Lengte | 760m |
| Vereiste minimum lengte | 1.2m |
| On ride foto beschikbaar | Nee |
| CoΓΆrdinaten (OSM) | 52.9847, -1.89055 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| mrt | 46 | 75 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 38 | 78 |
| vr | 27 | 60 |
| za | 63 | 83 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 21 maart 2026 | 100 |
| 16 maart 2025 | 100 |
| 16 maart 2025 | 100 |
| 22 maart 2026 | 90 |
| 14 maart 2026 | 90 |
| 15 maart 2025 | 90 |
| 15 maart 2025 | 90 |
| 28 maart 2026 | 80 |
| 22 maart 2025 | 80 |
| 22 maart 2025 | 80 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 27 | 44 |
| 11 | 49 | 64 |
| 12 | 58 | 64 |
| 13 | 56 | 63 |
| 14 | 60 | 68 |
| 15 | 53 | 64 |
| 16 | 39 | 49 |
| 17 | 35 | 43 |
| 18 | 26 | 35 |
| 19 | 11 | 20 |