Alton Towers
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Geopend | 1998-03-14 |
| Duur | 1 minuten, 15 seconden |
| Maximum hoogte | 20m |
| Maximum snelheid | 109km/h |
| Maximum G-kracht | 4.5G |
| Aantal treinen | 7 |
| Personen per trein | 16 |
| Gemiddelde capaciteit per uur | 1900 |
| Kosten | Β£12,000,000 |
| Type attractie | Dive Coaster |
| Fabrikant | Bolliger & Mabillard |
| Lengte | 372m |
| Vereiste minimum lengte | 1.4m |
| On ride foto beschikbaar | Ja |
| CoΓΆrdinaten (OSM) | 52.9874, -1.89669 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| mrt | 35 | 65 |
| apr | 23 | 43 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 21 | 44 |
| ma | 23 | 48 |
| di | 18 | 37 |
| wo | 17 | 38 |
| do | 25 | 43 |
| vr | 25 | 46 |
| za | 39 | 65 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 28 maart 2026 | 110 |
| 8 april 2026 | 100 |
| 7 april 2026 | 90 |
| 14 maart 2026 | 80 |
| 10 april 2026 | 70 |
| 9 april 2026 | 70 |
| 13 april 2026 | 60 |
| 6 april 2026 | 60 |
| 1 april 2026 | 60 |
| 31 maart 2026 | 60 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 22 | 37 |
| 11 | 35 | 46 |
| 12 | 31 | 38 |
| 13 | 28 | 34 |
| 14 | 26 | 34 |
| 15 | 25 | 33 |
| 16 | 32 | 43 |
| 17 | 26 | 37 |
| 18 | 31 | 37 |
| 19 | 23 | 33 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| π Alton After Dark | 39 | 78 |
| π Fireworks | β | β |
| πΊ Oktoberfest | β | β |
| π Scarefest | β | β |
| π» Mardi Gras | β | β |
| β Celebrate 10 Years of the UKβs only CBeebies Land | β | β |
| π» Feel Good Summer | β | β |
| π’ Festival of Thrills | β | β |
| π Greg the Sausage Roll Takeover! | β | β |