Alton Towers
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Geopend | 2005-04-01 |
| Duur | 0 minuten, 25 seconden |
| Maximum hoogte | 21m |
| Maximum snelheid | 100km/h |
| Maximum G-kracht | 4.7G |
| Personen per trein | 20 |
| Kosten | Β£8,000,000 |
| Type attractie | Launched Coaster |
| Fabrikant | Intamin |
| Lengte | 649m |
| Vereiste minimum lengte | 1.4m |
| On ride foto beschikbaar | Nee |
| CoΓΆrdinaten (OSM) | 52.9849, -1.89095 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| mrt | 35 | 58 |
| apr | 31 | 55 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 28 | 51 |
| ma | 24 | 43 |
| di | 30 | 47 |
| wo | 30 | 54 |
| do | 31 | 52 |
| vr | 36 | 68 |
| za | 46 | 73 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 10 april 2026 | 140 |
| 8 april 2026 | 100 |
| 7 april 2026 | 95 |
| 9 april 2026 | 90 |
| 26 maart 2026 | 90 |
| 21 maart 2026 | 90 |
| 28 maart 2026 | 80 |
| 22 maart 2026 | 80 |
| 14 maart 2026 | 80 |
| 11 april 2026 | 75 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 19 | 31 |
| 11 | 38 | 46 |
| 12 | 42 | 51 |
| 13 | 36 | 45 |
| 14 | 37 | 44 |
| 15 | 34 | 41 |
| 16 | 35 | 44 |
| 17 | 26 | 35 |
| 18 | 29 | 41 |
| 19 | 21 | 32 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| π Alton After Dark | 44 | 69 |
| π Fireworks | β | β |
| πΊ Oktoberfest | β | β |
| π Scarefest | β | β |
| π» Mardi Gras | β | β |
| β Celebrate 10 Years of the UKβs only CBeebies Land | β | β |
| π» Feel Good Summer | β | β |
| π’ Festival of Thrills | β | β |
| π Greg the Sausage Roll Takeover! | β | β |