Alton Towers
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Geopend | 2004-03-27 |
| Duur | 1 minuten, 15 seconden |
| Maximum hoogte | 17m |
| Maximum snelheid | 60km/h |
| Personen per trein | 4 |
| Gemiddelde capaciteit per uur | 950 |
| Kosten | ยฃ3,500,000 |
| Type attractie | Spinning Coaster |
| Fabrikant | Maurer Sรถhne |
| Lengte | 470m |
| Vereiste minimum lengte | 1.2m |
| On ride foto beschikbaar | Nee |
| Coรถrdinaten (OSM) | 52.9889, -1.89456 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| mrt | 43 | 70 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 34 | 58 |
| vr | 32 | 53 |
| za | 56 | 90 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 28 maart 2026 | 100 |
| 21 maart 2026 | 90 |
| 14 maart 2026 | 80 |
| 22 maart 2026 | 75 |
| 27 maart 2026 | 60 |
| 20 maart 2026 | 45 |
| 15 maart 2026 | 40 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 43 | 55 |
| 11 | 57 | 68 |
| 12 | 55 | 61 |
| 13 | 47 | 55 |
| 14 | 49 | 55 |
| 15 | 49 | 61 |
| 16 | 49 | 62 |
| 17 | 37 | 43 |
| 18 | 27 | 39 |
| 19 | 18 | 26 |