Alton Towers
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Geopend | 2013-05-31 |
| Duur | 2 minuten, 45 seconden |
| Maximum hoogte | 30m |
| Maximum snelheid | 85km/h |
| Maximum G-kracht | 4.5G |
| Aantal inversies | 14 |
| Aantal treinen | 4 |
| Personen per trein | 16 |
| Kosten | Β£18,000,000 |
| Type attractie | Infinity Coaster |
| Fabrikant | Gerstlauer |
| Lengte | 1170m |
| Vereiste minimum lengte | 1.4m |
| On ride foto beschikbaar | Ja |
| CoΓΆrdinaten (OSM) | 52.9873, -1.89544 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| mrt | 50 | 74 |
| apr | 40 | 59 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 45 | 73 |
| ma | 31 | 48 |
| di | 41 | 62 |
| wo | 40 | 54 |
| do | 40 | 62 |
| vr | 43 | 65 |
| za | 59 | 80 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 22 maart 2026 | 150 |
| 9 april 2026 | 120 |
| 8 april 2026 | 120 |
| 21 maart 2026 | 120 |
| 7 april 2026 | 110 |
| 27 maart 2026 | 100 |
| 14 maart 2026 | 100 |
| 31 maart 2026 | 90 |
| 28 maart 2026 | 90 |
| 10 april 2026 | 80 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 40 | 49 |
| 11 | 48 | 55 |
| 12 | 44 | 52 |
| 13 | 40 | 47 |
| 14 | 42 | 47 |
| 15 | 44 | 51 |
| 16 | 51 | 59 |
| 17 | 46 | 52 |
| 18 | 51 | 57 |
| 19 | 41 | 49 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| π Alton After Dark | 67 | 97 |
| π Fireworks | β | β |
| πΊ Oktoberfest | β | β |
| π Scarefest | β | β |
| π» Mardi Gras | β | β |
| β Celebrate 10 Years of the UKβs only CBeebies Land | β | β |
| π» Feel Good Summer | β | β |
| π’ Festival of Thrills | β | β |
| π Greg the Sausage Roll Takeover! | β | β |