Alton Towers
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Geopend | 2018-03-20 |
| Duur | 3 minuten, 30 seconden |
| Maximum hoogte | 22m |
| Maximum snelheid | 71km/h |
| Personen per trein | 24 |
| Gemiddelde capaciteit per uur | 952 |
| Kosten | Β£16,000,000 |
| Type attractie | Wooden Coaster |
| Fabrikant | Great Coasters International |
| Lengte | 618m |
| Vereiste minimum lengte | 1.2m |
| On ride foto beschikbaar | Nee |
| CoΓΆrdinaten (OSM) | 52.9894, -1.88866 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| feb | 11 | 25 |
| mrt | 50 | 74 |
| apr | 47 | 66 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 43 | 63 |
| ma | 40 | 63 |
| di | 44 | 62 |
| wo | 41 | 61 |
| do | 44 | 67 |
| vr | 42 | 61 |
| za | 62 | 83 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 8 april 2026 | 145 |
| 7 april 2026 | 130 |
| 22 maart 2026 | 120 |
| 21 maart 2026 | 120 |
| 14 maart 2026 | 115 |
| 10 april 2026 | 100 |
| 9 april 2026 | 100 |
| 28 maart 2026 | 100 |
| 11 april 2026 | 90 |
| 6 april 2026 | 85 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 47 | 56 |
| 11 | 54 | 63 |
| 12 | 49 | 55 |
| 13 | 47 | 54 |
| 14 | 46 | 54 |
| 15 | 44 | 52 |
| 16 | 56 | 63 |
| 17 | 51 | 60 |
| 18 | 60 | 70 |
| 19 | 67 | 72 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| π Alton After Dark | 68 | 94 |
| β οΈ Pirate Takeover | 11 | 25 |
| π Fireworks | β | β |
| πΊ Oktoberfest | β | β |
| π Scarefest | β | β |
| π» Mardi Gras | β | β |
| β Celebrate 10 Years of the UKβs only CBeebies Land | β | β |
| π» Feel Good Summer | β | β |
| π’ Festival of Thrills | β | β |
| π Greg the Sausage Roll Takeover! | β | β |