Gardaland
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Geopend | 2003-01-01 |
| Maximum hoogte | 15m |
| Aantal treinen | 10 |
| Personen per trein | 20 |
| Type attractie | Super Splash |
| Fabrikant | Intamin |
| Lengte | 700m |
| Vereiste minimum lengte | 1.2m |
| Maximale lengte | 1.95m |
| On ride foto beschikbaar | Nee |
| Coördinaten (OSM) | 45.4567, 10.7153 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| apr | 13 | 20 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 14 | 23 |
| ma | 12 | 20 |
| di | 19 | 35 |
| wo | 9 | 13 |
| do | 10 | 13 |
| vr | 10 | 14 |
| za | 18 | 33 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 5 april 2026 | 40 |
| 25 april 2026 | 35 |
| 18 april 2026 | 35 |
| 7 april 2026 | 35 |
| 6 april 2026 | 35 |
| 4 april 2026 | 35 |
| 3 april 2026 | 30 |
| 11 april 2026 | 25 |
| 2 april 2026 | 25 |
| 19 april 2026 | 20 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 11 | 17 |
| 11 | 20 | 22 |
| 12 | 14 | 17 |
| 13 | 13 | 15 |
| 14 | 14 | 17 |
| 15 | 16 | 21 |
| 16 | 17 | 21 |
| 17 | 16 | 20 |
| 18 | 10 | 13 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|