Gardaland
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Geopend | 1993-01-01 |
| Maximum hoogte | 11m |
| Type attractie | Log Flume Ride |
| Fabrikant | Mack Rides |
| Lengte | 450m |
| Vereiste minimum lengte | 1.0m |
| On ride foto beschikbaar | Nee |
| Coördinaten (OSM) | 45.4566, 10.7076 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| apr | 12 | 19 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 11 | 17 |
| ma | 21 | 30 |
| di | 17 | 30 |
| wo | 9 | 13 |
| do | 9 | 15 |
| vr | 10 | 15 |
| za | 16 | 25 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 5 april 2026 | 35 |
| 25 april 2026 | 30 |
| 7 april 2026 | 30 |
| 6 april 2026 | 30 |
| 3 april 2026 | 30 |
| 18 april 2026 | 25 |
| 4 april 2026 | 25 |
| 24 april 2026 | 20 |
| 11 april 2026 | 20 |
| 9 april 2026 | 20 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 11 | 8 | 12 |
| 12 | 10 | 13 |
| 13 | 12 | 15 |
| 14 | 16 | 18 |
| 15 | 16 | 18 |
| 16 | 16 | 18 |
| 17 | 14 | 18 |
| 18 | 9 | 15 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|