Gardaland
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Geopend | 1998-01-01 |
| Duur | 1 minuten, 42 seconden |
| Maximum hoogte | 33m |
| Maximum snelheid | 80km/h |
| Aantal inversies | 5 |
| Gemiddelde capaciteit per uur | 850 |
| Type attractie | Suspended Looping Coaster |
| Fabrikant | Vekoma |
| Lengte | 770m |
| Vereiste minimum lengte | 1.4m |
| On ride foto beschikbaar | Ja |
| CoΓΆrdinaten (OSM) | 45.4571, 10.7138 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| jan | 25 | 39 |
| mrt | 15 | 38 |
| apr | 14 | 29 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 15 | 30 |
| ma | 13 | 23 |
| di | 10 | 20 |
| wo | 10 | 25 |
| do | 13 | 33 |
| vr | 14 | 25 |
| za | 27 | 57 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 2 januari 2026 | 85 |
| 28 maart 2026 | 80 |
| 4 april 2026 | 70 |
| 18 april 2026 | 65 |
| 3 januari 2026 | 55 |
| 25 april 2026 | 40 |
| 8 april 2026 | 40 |
| 7 april 2026 | 40 |
| 3 april 2026 | 40 |
| 5 januari 2026 | 40 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 18 | 26 |
| 11 | 24 | 28 |
| 12 | 17 | 22 |
| 13 | 16 | 20 |
| 14 | 14 | 17 |
| 15 | 14 | 18 |
| 16 | 13 | 16 |
| 17 | 13 | 15 |
| 18 | 9 | 12 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| π Magic Winter | 25 | 39 |
| π» GARDALAND SUMMER FESTIVAL | β | β |
| πΊ Oktoberfest | β | β |
| π Night is Magic | β | β |
| π Magic Halloween | β | β |