Gardaland
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Geopend | 2011-04-01 |
| Duur | 1 minuten, 30 seconden |
| Maximum hoogte | 33m |
| Maximum snelheid | 90km/h |
| Aantal inversies | 3 |
| Aantal treinen | 2 |
| Personen per trein | 28 |
| Type attractie | Wing Coaster |
| Fabrikant | Bolliger & Mabillard |
| Lengte | 770m |
| Vereiste minimum lengte | 1.4m |
| On ride foto beschikbaar | Nee |
| CoΓΆrdinaten (OSM) | 45.4566, 10.7117 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| jan | 12 | 28 |
| mrt | 16 | 28 |
| apr | 12 | 25 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 14 | 30 |
| ma | 11 | 24 |
| di | 8 | 14 |
| wo | 7 | 14 |
| do | 12 | 28 |
| vr | 10 | 19 |
| za | 20 | 39 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 18 april 2026 | 60 |
| 28 maart 2026 | 45 |
| 27 april 2026 | 40 |
| 25 april 2026 | 40 |
| 4 april 2026 | 40 |
| 6 april 2026 | 35 |
| 5 april 2026 | 35 |
| 3 april 2026 | 35 |
| 29 maart 2026 | 35 |
| 26 april 2026 | 30 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 13 | 20 |
| 11 | 19 | 24 |
| 12 | 14 | 18 |
| 13 | 10 | 14 |
| 14 | 10 | 12 |
| 15 | 13 | 17 |
| 16 | 12 | 16 |
| 17 | 14 | 19 |
| 18 | 8 | 12 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| π Magic Winter | 12 | 28 |
| π» GARDALAND SUMMER FESTIVAL | β | β |
| πΊ Oktoberfest | β | β |
| π Night is Magic | β | β |
| π Magic Halloween | β | β |