Gardaland
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Geopend | 2008-03-19 |
| Duur | 2 minuten, 45 seconden |
| Maximum hoogte | 14m |
| Maximum snelheid | 50km/h |
| Type attractie | Mine Train |
| Fabrikant | Vekoma |
| Lengte | 1030m |
| Vereiste minimum lengte | 1.1m |
| On ride foto beschikbaar | Ja |
| CoΓΆrdinaten (OSM) | 45.4577, 10.7125 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| jan | 28 | 48 |
| mrt | 13 | 30 |
| apr | 16 | 37 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 22 | 46 |
| ma | 14 | 29 |
| di | 10 | 19 |
| wo | 10 | 30 |
| do | 16 | 37 |
| vr | 21 | 43 |
| za | 27 | 58 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 4 april 2026 | 75 |
| 2 januari 2026 | 75 |
| 5 april 2026 | 70 |
| 18 april 2026 | 65 |
| 25 april 2026 | 60 |
| 6 april 2026 | 60 |
| 3 januari 2026 | 60 |
| 8 april 2026 | 55 |
| 3 april 2026 | 55 |
| 24 april 2026 | 50 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 20 | 30 |
| 11 | 30 | 37 |
| 12 | 24 | 31 |
| 13 | 16 | 19 |
| 14 | 14 | 17 |
| 15 | 14 | 17 |
| 16 | 14 | 19 |
| 17 | 15 | 20 |
| 18 | 12 | 18 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| π Magic Winter | 28 | 48 |
| π» GARDALAND SUMMER FESTIVAL | β | β |
| πΊ Oktoberfest | β | β |
| π Night is Magic | β | β |
| π Magic Halloween | β | β |