Thorpe Park
| Huidige wachttijd | 5 min |
| Geopend | 2012-03-15 |
| Duur | 1 minuten, 25 seconden |
| Maximum hoogte | 39m |
| Maximum snelheid | 95km/h |
| Maximum G-kracht | 4.5G |
| Aantal inversies | 5 |
| Aantal treinen | 2 |
| Personen per trein | 28 |
| Gemiddelde capaciteit per uur | 1300 |
| Kosten | £20,000,000 |
| Type attractie | Wing Coaster |
| Fabrikant | B&M |
| Lengte | 775m |
| Vereiste minimum lengte | 1.4m |
| On ride foto beschikbaar | Ja |
| Coördinaten (OSM) | 51.4058, -0.515506 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| mrt | 47 | 67 |
| apr | 36 | 61 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 31 | 58 |
| ma | 30 | 51 |
| di | 37 | 57 |
| wo | 52 | 77 |
| do | 39 | 65 |
| vr | 35 | 62 |
| za | 47 | 72 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 7 april 2026 | 140 |
| 8 april 2026 | 125 |
| 25 april 2026 | 110 |
| 10 april 2026 | 90 |
| 9 april 2026 | 90 |
| 6 april 2026 | 90 |
| 2 april 2026 | 85 |
| 26 april 2026 | 75 |
| 31 maart 2026 | 75 |
| 3 april 2026 | 70 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 29 | 44 |
| 11 | 46 | 56 |
| 12 | 45 | 54 |
| 13 | 40 | 48 |
| 14 | 41 | 49 |
| 15 | 41 | 50 |
| 16 | 33 | 41 |
| 17 | 34 | 46 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|