Thorpe Park
| Huidige wachttijd | 40 min |
| Geopend | 2009-03-13 |
| Duur | 1 minuten, 40 seconden |
| Maximum hoogte | 30m |
| Maximum snelheid | 89km/h |
| Maximum G-kracht | 4.8G |
| Aantal inversies | 3 |
| Aantal treinen | 8 |
| Personen per trein | 8 |
| Gemiddelde capaciteit per uur | 1000 |
| Kosten | £13,500,000 |
| Type attractie | Euro-Fighter |
| Fabrikant | Gerstlauer |
| Lengte | 720m |
| Vereiste minimum lengte | 1.3m |
| On ride foto beschikbaar | Ja |
| Coördinaten (OSM) | 51.4025, -0.511858 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| mrt | 47 | 66 |
| apr | 44 | 67 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 31 | 50 |
| ma | 43 | 70 |
| di | 44 | 63 |
| wo | 56 | 80 |
| do | 42 | 61 |
| vr | 42 | 67 |
| za | 54 | 76 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 10 april 2026 | 110 |
| 8 april 2026 | 110 |
| 7 april 2026 | 110 |
| 25 april 2026 | 100 |
| 6 april 2026 | 95 |
| 9 april 2026 | 85 |
| 2 april 2026 | 80 |
| 30 maart 2026 | 75 |
| 18 april 2026 | 70 |
| 11 april 2026 | 70 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 28 | 42 |
| 11 | 47 | 56 |
| 12 | 48 | 57 |
| 13 | 49 | 59 |
| 14 | 48 | 56 |
| 15 | 46 | 55 |
| 16 | 39 | 49 |
| 17 | 38 | 50 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|