Thorpe Park
| Huidige wachttijd | 5 min |
| Maximum hoogte | 13m |
| Maximum snelheid | 45km/h |
| Maximum G-kracht | 2.4G |
| Gemiddelde capaciteit per uur | 700 |
| Type attractie | Enigma |
| Fabrikant | Vekoma |
| Lengte | 400m |
| Vereiste minimum lengte | 1.4m |
| On ride foto beschikbaar | Ja |
| Coördinaten (OSM) | 51.4034, -0.513316 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| mrt | 23 | 53 |
| apr | 23 | 52 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 21 | 56 |
| ma | 18 | 44 |
| di | 24 | 59 |
| wo | 31 | 52 |
| do | 26 | 51 |
| vr | 16 | 40 |
| za | 29 | 66 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 7 april 2026 | 120 |
| 26 april 2026 | 100 |
| 18 april 2026 | 100 |
| 8 april 2026 | 90 |
| 31 maart 2026 | 75 |
| 9 april 2026 | 65 |
| 6 april 2026 | 65 |
| 25 april 2026 | 60 |
| 19 april 2026 | 60 |
| 13 april 2026 | 60 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 7 | 13 |
| 11 | 27 | 37 |
| 12 | 27 | 40 |
| 13 | 27 | 42 |
| 14 | 28 | 41 |
| 15 | 25 | 37 |
| 16 | 21 | 32 |
| 17 | 21 | 31 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|