Thorpe Park
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Geopend | 2006-03-15 |
| Duur | 0 minuten, 30 seconden |
| Maximum hoogte | 63m |
| Maximum snelheid | 135km/h |
| Maximum G-kracht | 4.5G |
| Aantal treinen | 2 |
| Personen per trein | 20 |
| Gemiddelde capaciteit per uur | 1050 |
| Kosten | £12,000,000 |
| Type attractie | Accelerator Coaster |
| Fabrikant | Intamin |
| Lengte | 500m |
| Vereiste minimum lengte | 1.4m |
| Maximale lengte | 1.96m |
| On ride foto beschikbaar | Ja |
| Coördinaten (OSM) | 51.4048, -0.516387 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| mrt | 40 | 61 |
| apr | 36 | 59 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 30 | 63 |
| ma | 37 | 60 |
| di | 47 | 72 |
| wo | 41 | 65 |
| do | 33 | 50 |
| vr | 35 | 50 |
| za | 37 | 59 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 7 april 2026 | 105 |
| 8 april 2026 | 100 |
| 19 april 2026 | 90 |
| 30 maart 2026 | 75 |
| 31 maart 2026 | 70 |
| 18 april 2026 | 65 |
| 12 april 2026 | 65 |
| 10 april 2026 | 65 |
| 9 april 2026 | 65 |
| 2 april 2026 | 65 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 22 | 39 |
| 11 | 43 | 56 |
| 12 | 45 | 53 |
| 13 | 43 | 50 |
| 14 | 43 | 51 |
| 15 | 42 | 51 |
| 16 | 36 | 45 |
| 17 | 26 | 38 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|