Thorpe Park
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Geopend | 2007-03-10 |
| Duur | 2 minuten, 0 seconden |
| Maximum hoogte | 6m |
| Maximum snelheid | 27km/h |
| Maximum G-kracht | 2.1G |
| Aantal treinen | 1 |
| Gemiddelde capaciteit per uur | 1000 |
| Kosten | £600,000 |
| Type attractie | Powered Coaster |
| Fabrikant | Mack |
| Lengte | 234m |
| Vereiste minimum lengte | 0.9m |
| On ride foto beschikbaar | Ja |
| Coördinaten (OSM) | 51.4052, -0.513937 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| mrt | 11 | 24 |
| apr | 11 | 20 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 10 | 19 |
| ma | 10 | 19 |
| di | 8 | 15 |
| wo | 9 | 18 |
| do | 12 | 26 |
| vr | 11 | 22 |
| za | 14 | 24 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 7 april 2026 | 50 |
| 8 april 2026 | 45 |
| 3 april 2026 | 40 |
| 9 april 2026 | 35 |
| 2 april 2026 | 35 |
| 25 april 2026 | 30 |
| 10 april 2026 | 30 |
| 6 april 2026 | 30 |
| 18 april 2026 | 25 |
| 1 april 2026 | 25 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 6 | 9 |
| 11 | 13 | 17 |
| 12 | 15 | 18 |
| 13 | 14 | 18 |
| 14 | 14 | 19 |
| 15 | 13 | 17 |
| 16 | 11 | 13 |
| 17 | 10 | 13 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|