Thorpe Park
| Huidige wachttijd | 40 min |
| Geopend | 2002-03-22 |
| Duur | 1 minuten, 45 seconden |
| Maximum hoogte | 30m |
| Maximum snelheid | 72km/h |
| Maximum G-kracht | 4.2G |
| Aantal inversies | 10 |
| Aantal treinen | 2 |
| Personen per trein | 28 |
| Gemiddelde capaciteit per uur | 1200 |
| Kosten | £13,500,000 |
| Type attractie | Multi Inversion Coaster |
| Fabrikant | Intamin |
| Lengte | 850m |
| Vereiste minimum lengte | 1.4m |
| On ride foto beschikbaar | Ja |
| Coördinaten (OSM) | 51.4035, -0.512675 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| mrt | 44 | 83 |
| apr | 32 | 67 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 25 | 69 |
| ma | 29 | 65 |
| di | 32 | 62 |
| wo | 41 | 87 |
| do | 34 | 66 |
| vr | 33 | 66 |
| za | 47 | 80 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 7 april 2026 | 150 |
| 25 april 2026 | 125 |
| 19 april 2026 | 100 |
| 9 april 2026 | 100 |
| 8 april 2026 | 95 |
| 6 april 2026 | 95 |
| 15 april 2026 | 90 |
| 31 maart 2026 | 90 |
| 30 maart 2026 | 90 |
| 13 april 2026 | 85 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 23 | 37 |
| 11 | 45 | 62 |
| 12 | 41 | 51 |
| 13 | 37 | 48 |
| 14 | 37 | 47 |
| 15 | 34 | 44 |
| 16 | 26 | 35 |
| 17 | 28 | 40 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|