Busch Gardens Tampa
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Geopend | 2016-06-17 |
| Maximum hoogte | 21m |
| Maximum snelheid | 64km/h |
| Aantal treinen | 8 |
| Personen per trein | 8 |
| Gemiddelde capaciteit per uur | 1000 |
| Type attractie | Spinning Coaster |
| Fabrikant | Mack Rides |
| Lengte | 660m |
| Vereiste minimum lengte | 1.07m |
| On ride foto beschikbaar | Ja |
| Coรถrdinaten (OSM) | 28.0348, -82.4184 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| jan | 55 | 80 |
| feb | 52 | 82 |
| mrt | 35 | 60 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 39 | 72 |
| vr | 42 | 70 |
| za | 58 | 82 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 24 januari 2026 | 130 |
| 20 februari 2026 | 90 |
| 17 januari 2026 | 90 |
| 7 februari 2026 | 85 |
| 21 februari 2026 | 80 |
| 14 februari 2026 | 80 |
| 18 januari 2026 | 80 |
| 15 februari 2026 | 75 |
| 8 maart 2026 | 60 |
| 7 maart 2026 | 60 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 11 | 50 | 50 |
| 12 | 54 | 57 |
| 13 | 54 | 71 |
| 14 | 56 | 58 |
| 15 | 55 | 62 |
| 16 | 55 | 65 |
| 17 | 45 | 56 |
| 18 | 44 | 46 |
| 19 | 39 | 44 |
| 20 | 7 | 15 |