Six Flags Magic Mountain
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Duur | 2 minuten, 0 seconden |
| Maximum hoogte | 5m |
| Maximum snelheid | 99km/h |
| Lengte | 1097m |
| Vereiste minimum lengte | 1.37m |
| Coördinaten (OSM) | 34.422, -118.598 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| feb | 38 | 57 |
| mrt | 45 | 67 |
| apr | 51 | 67 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 48 | 69 |
| ma | 34 | 49 |
| di | 46 | 75 |
| wo | 43 | 52 |
| do | 44 | 59 |
| vr | 43 | 66 |
| za | 63 | 82 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 25 april 2026 | 120 |
| 10 april 2026 | 120 |
| 31 maart 2026 | 120 |
| 18 april 2026 | 90 |
| 4 april 2026 | 90 |
| 3 april 2026 | 90 |
| 2 april 2026 | 90 |
| 29 maart 2026 | 90 |
| 16 maart 2026 | 90 |
| 15 maart 2026 | 90 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 15 | 19 |
| 11 | 26 | 35 |
| 12 | 46 | 56 |
| 13 | 55 | 57 |
| 14 | 52 | 56 |
| 15 | 50 | 52 |
| 16 | 50 | 53 |
| 17 | 48 | 53 |
| 18 | 61 | 63 |
| 19 | 60 | 64 |
| 20 | 47 | 53 |
| 21 | 57 | 63 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|