Six Flags Over Texas
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Duur | 2 minuten, 10 seconden |
| Maximum hoogte | 16m |
| Maximum snelheid | 49km/h |
| Fabrikant | Gerstlauer of Germany |
| Lengte | 411m |
| Vereiste minimum lengte | 1.07m |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| jan | 21 | 25 |
| feb | 15 | 16 |
| mrt | 41 | 52 |
| apr | 33 | 42 |
| mei | 30 | 38 |
| jun | 21 | 26 |
| jul | 19 | 24 |
| aug | 18 | 23 |
| sep | 27 | 35 |
| okt | 45 | 55 |
| nov | 31 | 40 |
| dec | 32 | 40 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 25 | 34 |
| ma | 25 | 30 |
| di | 21 | 29 |
| wo | 20 | 25 |
| do | 24 | 29 |
| vr | 26 | 33 |
| za | 37 | 45 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 19 maart 2026 | 300 |
| 14 maart 2026 | 300 |
| 18 maart 2026 | 240 |
| 22 maart 2026 | 190 |
| 17 maart 2026 | 190 |
| 21 maart 2026 | 180 |
| 20 maart 2026 | 180 |
| 15 maart 2026 | 180 |
| 27 maart 2026 | 150 |
| 28 december 2021 | 150 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 10 | 10 |
| 11 | 17 | 17 |
| 12 | 23 | 26 |
| 13 | 27 | 29 |
| 14 | 29 | 31 |
| 15 | 30 | 33 |
| 16 | 31 | 33 |
| 17 | 31 | 32 |
| 18 | 31 | 33 |
| 19 | 35 | 36 |
| 20 | 37 | 38 |
| 21 | 38 | 39 |
| 22 | 42 | 44 |
| 23 | 54 | 54 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 🎃 Tricks and Treats | 61 | 99 |
| 👻 Scream Break | 89 | 90 |
| 🌼 Spring Break | 72 | 84 |
| 🎥 Boo U | 52 | 68 |
| 🍺 Oktoberfest | 44 | 66 |
| 🎖️ Military Appreciation Days Sale | 47 | 66 |
| 🧑🎓 Grad Nite | 49 | 60 |
| 👻 Fright Fest | 41 | 56 |
| 📖 Education Days | 35 | 52 |
| 🤡 Kids Boo Fest | 38 | 52 |
| 🎄 Holiday in the Park | 33 | 50 |
| 🔴 Buyout | 38 | 45 |
| 🔬 Student Appreciation Day | 36 | 44 |
| 🎉 Viva La Fiesta | 36 | 41 |
| ⭐ Star Spangled Nights | 37 | 38 |
| 🪲 FANTA Beetlejuice Beetlejuice | 29 | 35 |
| 🌸 Summerbration | 24 | 34 |
| 🎶 Stars of the Season | 16 | 28 |
| 🎆 July 4th | 14 | 18 |