Six Flags Over Georgia
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Maximum hoogte | 60m |
| Maximum snelheid | 112km/h |
| Fabrikant | Bolliger & Mabillard |
| Lengte | 1365m |
| Vereiste minimum lengte | 1.37m |
| Coรถrdinaten (OSM) | 33.7692, -84.5502 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| apr | 36 | 42 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 45 | 45 |
| ma | 22 | 30 |
| di | 34 | 65 |
| wo | 30 | 30 |
| do | 30 | 30 |
| vr | 37 | 40 |
| za | 43 | 48 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 11 april 2026 | 65 |
| 7 april 2026 | 65 |
| 10 april 2026 | 50 |
| 12 april 2026 | 45 |
| 9 april 2026 | 30 |
| 8 april 2026 | 30 |
| 6 april 2026 | 30 |
| 4 april 2026 | 30 |
| 3 april 2026 | 30 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 12 | 33 | 33 |
| 13 | 35 | 36 |
| 14 | 37 | 38 |
| 15 | 38 | 40 |
| 16 | 37 | 39 |
| 17 | 39 | 42 |
| 18 | 36 | 36 |
| 19 | 34 | 34 |
| 20 | 38 | 38 |