Six Flags Over Georgia
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Maximum hoogte | 30m |
| Maximum snelheid | 80km/h |
| Fabrikant | Rocky Mountain Construction |
| Lengte | 792m |
| Vereiste minimum lengte | 1.22m |
| Coรถrdinaten (OSM) | 33.7702, -84.5523 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| apr | 46 | 50 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 45 | 45 |
| ma | 39 | 45 |
| di | 34 | 45 |
| wo | 48 | 60 |
| do | 60 | 60 |
| vr | 52 | 53 |
| za | 41 | 45 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 11 april 2026 | 60 |
| 10 april 2026 | 60 |
| 9 april 2026 | 60 |
| 8 april 2026 | 60 |
| 12 april 2026 | 45 |
| 7 april 2026 | 45 |
| 6 april 2026 | 45 |
| 3 april 2026 | 45 |
| 4 april 2026 | 30 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 11 | 60 | 60 |
| 12 | 55 | 57 |
| 13 | 53 | 53 |
| 14 | 51 | 51 |
| 15 | 50 | 51 |
| 16 | 46 | 47 |
| 17 | 43 | 43 |
| 18 | 42 | 43 |
| 19 | 43 | 43 |
| 20 | 36 | 40 |