Disneyland Park Paris
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Geopend | 1993-07-30 |
| Duur | 1 minuten, 15 seconden |
| Maximum hoogte | 18m |
| Maximum snelheid | 58km/h |
| Aantal inversies | 1 |
| Personen per trein | 12 |
| Type attractie | Looping Coaster |
| Fabrikant | Intamin |
| Lengte | 600m |
| Vereiste minimum lengte | 1.4m |
| On ride foto beschikbaar | Ja |
| Coördinaten (OSM) | 48.8721, 2.77182 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| jan | 20 | 42 |
| feb | 23 | 49 |
| mrt | 21 | 45 |
| apr | 20 | 44 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 22 | 48 |
| ma | 22 | 43 |
| di | 22 | 44 |
| wo | 17 | 37 |
| do | 21 | 45 |
| vr | 17 | 41 |
| za | 29 | 55 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 7 maart 2026 | 70 |
| 24 februari 2026 | 70 |
| 4 januari 2026 | 70 |
| 3 januari 2026 | 70 |
| 26 maart 2026 | 65 |
| 21 maart 2026 | 65 |
| 14 maart 2026 | 65 |
| 26 februari 2026 | 65 |
| 17 februari 2026 | 65 |
| 8 januari 2026 | 65 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 9 | 5 | 6 |
| 10 | 13 | 23 |
| 11 | 28 | 35 |
| 12 | 31 | 38 |
| 13 | 32 | 37 |
| 14 | 31 | 37 |
| 15 | 30 | 36 |
| 16 | 26 | 32 |
| 17 | 22 | 29 |
| 18 | 18 | 25 |
| 19 | 10 | 16 |
| 20 | 7 | 10 |
| 21 | 6 | 7 |
| 22 | 5 | 5 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 🎄 Disney Enchanted Christmas | 31 | 60 |
| 🎃 Disney Halloween Festival | — | — |
| 🎶 Disney Music Festival | — | — |