Six Flags New England
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Duur | 2 minuten, 20 seconden |
| Maximum hoogte | 35m |
| Maximum snelheid | 88km/h |
| Fabrikant | Bolliger & Mabillard |
| Lengte | 792m |
| Vereiste minimum lengte | 1.37m |
| On ride foto beschikbaar | Nee |
| Coördinaten (OSM) | 42.035, -72.6129 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| apr | 10 | 18 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 10 | 10 |
| ma | 5 | 5 |
| di | 5 | 5 |
| wo | 5 | 5 |
| do | 18 | 30 |
| vr | 11 | 18 |
| za | 14 | 33 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 18 april 2026 | 60 |
| 23 april 2026 | 30 |
| 11 april 2026 | 30 |
| 24 april 2026 | 20 |
| 17 april 2026 | 15 |
| 12 april 2026 | 15 |
| 26 april 2026 | 10 |
| 25 april 2026 | 10 |
| 22 april 2026 | 5 |
| 21 april 2026 | 5 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 11 | 6 | 6 |
| 12 | 8 | 9 |
| 13 | 9 | 10 |
| 14 | 12 | 14 |
| 15 | 17 | 18 |
| 16 | 13 | 17 |
| 17 | 13 | 14 |
| 18 | 11 | 13 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|