Six Flags New England
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Duur | 1 minuten, 30 seconden |
| Maximum hoogte | 12m |
| Maximum snelheid | 49km/h |
| Fabrikant | Gerstlauer |
| Lengte | 411m |
| Vereiste minimum lengte | 1.09m |
| Coördinaten (OSM) | 42.0405, -72.6145 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| apr | 20 | 40 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 17 | 65 |
| ma | 27 | 30 |
| di | 13 | 20 |
| wo | 15 | 20 |
| do | 17 | 25 |
| vr | 22 | 33 |
| za | 26 | 42 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 26 april 2026 | 156 |
| 18 april 2026 | 60 |
| 24 april 2026 | 45 |
| 25 april 2026 | 35 |
| 20 april 2026 | 30 |
| 12 april 2026 | 30 |
| 11 april 2026 | 30 |
| 23 april 2026 | 25 |
| 22 april 2026 | 20 |
| 21 april 2026 | 20 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 11 | 13 | 29 |
| 12 | 18 | 21 |
| 13 | 23 | 26 |
| 14 | 25 | 25 |
| 15 | 24 | 26 |
| 16 | 22 | 25 |
| 17 | 21 | 25 |
| 18 | 18 | 24 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|