Six Flags New England
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Duur | 1 minuten, 0 seconden |
| Maximum hoogte | 21m |
| Maximum snelheid | 64km/h |
| Fabrikant | Joseph Drambour / Philadelphia Toboggan Company |
| Lengte | 792m |
| Vereiste minimum lengte | 1.22m |
| Coördinaten (OSM) | 42.0385, -72.6134 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| apr | 17 | 26 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 13 | 13 |
| ma | 15 | 20 |
| di | 9 | 15 |
| wo | 12 | 15 |
| do | 27 | 40 |
| vr | 20 | 45 |
| za | 21 | 32 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 24 april 2026 | 60 |
| 18 april 2026 | 45 |
| 23 april 2026 | 40 |
| 25 april 2026 | 30 |
| 17 april 2026 | 30 |
| 20 april 2026 | 20 |
| 11 april 2026 | 20 |
| 26 april 2026 | 15 |
| 22 april 2026 | 15 |
| 21 april 2026 | 15 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 11 | 9 | 10 |
| 12 | 18 | 22 |
| 13 | 20 | 23 |
| 14 | 19 | 21 |
| 15 | 18 | 20 |
| 16 | 20 | 22 |
| 17 | 18 | 20 |
| 18 | 13 | 19 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|