Six Flags New England
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Duur | 1 minuten, 37 seconden |
| Maximum hoogte | 33m |
| Maximum snelheid | 88km/h |
| Fabrikant | Rocky Mountain Construction |
| Lengte | 1011m |
| Vereiste minimum lengte | 1.22m |
| Coördinaten (OSM) | 42.0404, -72.6157 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| apr | 26 | 43 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 19 | 32 |
| ma | 37 | 45 |
| di | 23 | 60 |
| wo | 7 | 10 |
| do | 40 | 90 |
| vr | 24 | 33 |
| za | 32 | 52 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 23 april 2026 | 90 |
| 18 april 2026 | 65 |
| 26 april 2026 | 60 |
| 21 april 2026 | 60 |
| 25 april 2026 | 45 |
| 24 april 2026 | 45 |
| 20 april 2026 | 45 |
| 11 april 2026 | 45 |
| 12 april 2026 | 30 |
| 17 april 2026 | 20 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 11 | 7 | 7 |
| 12 | 16 | 21 |
| 13 | 33 | 40 |
| 14 | 37 | 43 |
| 15 | 30 | 35 |
| 16 | 32 | 34 |
| 17 | 31 | 34 |
| 18 | 32 | 37 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|