Six Flags New England
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Duur | 1 minuten, 30 seconden |
| Maximum hoogte | 63m |
| Maximum snelheid | 123km/h |
| Fabrikant | Intamin |
| Lengte | 1645m |
| Vereiste minimum lengte | 1.37m |
| Coördinaten (OSM) | 42.0385, -72.6113 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| apr | 28 | 45 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 14 | 25 |
| ma | 10 | 10 |
| di | 41 | 60 |
| wo | 15 | 15 |
| do | 32 | 60 |
| vr | 16 | 20 |
| za | 60 | 105 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 18 april 2026 | 120 |
| 11 april 2026 | 90 |
| 23 april 2026 | 60 |
| 21 april 2026 | 60 |
| 12 april 2026 | 40 |
| 24 april 2026 | 20 |
| 17 april 2026 | 20 |
| 22 april 2026 | 15 |
| 20 april 2026 | 10 |
| 19 april 2026 | 10 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 11 | 11 | 11 |
| 12 | 16 | 21 |
| 13 | 31 | 39 |
| 14 | 29 | 37 |
| 15 | 43 | 48 |
| 16 | 44 | 51 |
| 17 | 34 | 40 |
| 18 | 20 | 33 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|