Alton Towers
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Geopend | 2004-03-27 |
| Duur | 1 minuten, 15 seconden |
| Maximum hoogte | 17m |
| Maximum snelheid | 60km/h |
| Personen per trein | 4 |
| Gemiddelde capaciteit per uur | 950 |
| Kosten | £3,500,000 |
| Type attractie | Spinning Coaster |
| Fabrikant | Maurer Söhne |
| Lengte | 470m |
| Vereiste minimum lengte | 1.2m |
| On ride foto beschikbaar | Nee |
| Coördinaten (OSM) | 52.9889, -1.89456 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| feb | 5 | 5 |
| mrt | 32 | 55 |
| apr | 29 | 51 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 35 | 61 |
| ma | 22 | 46 |
| di | 21 | 34 |
| wo | 19 | 34 |
| do | 23 | 42 |
| vr | 31 | 54 |
| za | 49 | 77 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 8 april 2026 | 150 |
| 10 april 2026 | 110 |
| 7 april 2026 | 100 |
| 28 maart 2026 | 100 |
| 12 april 2026 | 90 |
| 2 april 2026 | 90 |
| 21 maart 2026 | 90 |
| 11 april 2026 | 80 |
| 6 april 2026 | 80 |
| 3 april 2026 | 80 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 10 | 29 | 42 |
| 11 | 39 | 46 |
| 12 | 37 | 44 |
| 13 | 34 | 42 |
| 14 | 36 | 44 |
| 15 | 33 | 42 |
| 16 | 47 | 59 |
| 17 | 38 | 49 |
| 18 | 27 | 39 |
| 19 | 18 | 26 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 🌃 Alton After Dark | 43 | 70 |
| ☠️ Pirate Takeover | 5 | 5 |
| 🎆 Fireworks | — | — |
| 🎄 Christmas | — | — |
| 🍺 Oktoberfest | — | — |
| 🎃 Scarefest | — | — |
| 🌻 Mardi Gras | — | — |
| ⭐ Celebrate 10 Years of the UK’s only CBeebies Land | — | — |
| 🌱 February Half Term | — | — |
| 🌻 Feel Good Summer | — | — |
| 🎢 Festival of Thrills | — | — |
| 🌭 Greg the Sausage Roll Takeover! | — | — |