Six Flags Over Georgia
| Huidige wachttijd | Gesloten |
| Maximum hoogte | 60m |
| Maximum snelheid | 112km/h |
| Fabrikant | Bolliger & Mabillard |
| Lengte | 1365m |
| Vereiste minimum lengte | 1.37m |
| CoΓΆrdinaten (OSM) | 33.7692, -84.5502 |
| Maand | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| mrt | 29 | 35 |
| apr | 35 | 40 |
| Dag | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| zo | 29 | 33 |
| ma | 22 | 30 |
| di | 34 | 65 |
| wo | 30 | 30 |
| do | 30 | 30 |
| vr | 37 | 40 |
| za | 38 | 41 |
| Dag | Wachttijd, min |
|---|---|
| 11 april 2026 | 65 |
| 7 april 2026 | 65 |
| 25 april 2026 | 50 |
| 10 april 2026 | 50 |
| 26 april 2026 | 45 |
| 12 april 2026 | 45 |
| 15 maart 2026 | 45 |
| 14 maart 2026 | 45 |
| 28 maart 2026 | 40 |
| 22 maart 2026 | 35 |
| Uur | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| 11 | 39 | 39 |
| 12 | 33 | 34 |
| 13 | 31 | 32 |
| 14 | 32 | 33 |
| 15 | 34 | 35 |
| 16 | 34 | 35 |
| 17 | 36 | 38 |
| 18 | 35 | 35 |
| 19 | 35 | 35 |
| 20 | 38 | 38 |
| Evenement | Gemiddelde wachttijd, min | Gemiddelde maximum wachttijd, min |
|---|---|---|
| πΌ Spring Break | 36 | 42 |
| π’ Six Flags Coaster Fest | β | β |
| π¦ DC Heroes Fest | β | β |
| ποΈ Military Appreciation Days Sale | β | β |
| π¬ Hurricane Harbor Opening Day | β | β |
| πΈ Summerbration | β | β |
| β Star Spangled Nights | β | β |
| π Bonus Fall Fun Day | β | β |
| πͺ² FANTA Beetlejuice Beetlejuice | β | β |
| π National Water Park Day | β | β |
| π Six Flags Over Georgiaβs 57th Anniversary | β | β |
| β Juneteenth | β | β |
| π» Fright Fest | β | β |
| π³οΈβπ Pride Month Celebration | β | β |
| ποΈ Summer Vibes Festival | β | β |
| π΅ Music Festivals | β | β |
| πΊπΈ Memorial Day Weekend | β | β |
| π July 4th | β | β |
| π€‘ Kids Boo Fest | β | β |
| π Holiday in the Park | β | β |
| πΊ Oktoberfest | β | β |